Арабський телеканал Al Jazeera опублікував репортаж, де демонструють вагон-рефрижератор з тілами вбитих в Україні орків з награбованим в карманах

Найбільший арабський телеканал “Аль-Джазіра” опублікував відео з України, де журналістам показали вагони-рефрижератори, заповнені тілами вбитих рашистів. У репортажі зазначено, що у рефрижераторі зібрано тіла окупантів, які були ліквідовані на території Київської області під час вторгнення армії рф. Фрагмент відео публікує телеграм-канал “DroBro7/24”. Тіла товаришів по службі вцілілі орки забирати не стали, покинувши їх в Україні.

Представник української армії продемонстрував журналістам фрагменти форми, бронежилетів, шевронів та нашивок армії орків, що вказують на конкретні підрозділи російських військових округів. Більше того, у кишенях форми вбитих мразин знайшли коштовності, каблучки сережки та ланцюжки, які мародери крали у захоплених будинках українців.

“У той час як мордор готується продемонструвати силу на Параді Перемоги у Другій світовій війні, реальність її битви в Україні здається набагато похмурішою. ​​”Аль-Джазіра” отримала рідкісний доступ до тіл, залишених після відступу мордора з Київської області”, – зазначають журналісти.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »