27 квітня 2022 року війна обірвала молоде життя Івана Колодійчика

Саме відтоді його вважали зниклим безвісти. Інформація про його загибель після довгих пошуків підтвердилася декілька днів тому, передає DROBRO.

Іван Колодійчик народився 23 червня 1999 року в Бориславі. Навчався в 4 школі, пізніше – у Львівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Вищу військову освіту здобув на кафедрі підготовки спеціалістів військової розвідки у Військовій академії міста Одеси.

У 2020 році підписав контракт зі Збройними Силами України на проходження військової служби. Був командиром розвідувального взводу. Незалежність України боронив у складі 24-ї окремо механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сьогодні, 18 травня, з Героєм прощалися у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові. Провести воїна в останню дорогу приїхали й представники Бориславської громади. Поховали Захисника на Личаківському кладовищі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Складаємо щирі співчуття рідним Івана. Нехай його світла душа спочиває з миром у блаженному царстві Всевишнього. А наша пам’ять нехай буде даниною для кожного Героя, хто навічно пішов від нас, хто пожертвував своїм життям заради волі…

Вічна пам’ять… Герої не вмирають!

Від admin