Історична зустріч

Володимир Зеленський подякував Його Святості за беззастережну особисту підтримку суверенітету і територіальної цілісності України

Відзначається, що довгоочікуваний візит до Києва Вселенського Патріарха Варфоломія напередодні Дня Незалежності України збігся і з його річницею.

DroBro: 30 років тому Варфоломій був обраний Вселенським Патріархом.

Деталі зустрічі і теми, які обговорили глава держави і Його Святість, оприлюднені на офіційному сайті президента України, повідомляє DroBro. Зеленський подякував Варфоломію за його третій за рахунком візит до Києва.

“Це велика честь, що ви приєдналися до нас в такі важливі дні, коли ми відзначаємо 30-річчя нашої незалежності”, – сказав глава держави.

Зеленський оцінив беззастережну особисту підтримку Варфоломія щодо суверенітету і територіальної цілісності України. “Співрозмовники обговорили питання мирного врегулювання на Донбасі, ситуацію з порушенням основних прав і свобод людини, свободи віросповідання, на окупованих російською стороною територіях України”, – йдеться в повідомленні.

До слова, річниця Незалежності України збігається з 30-річчям обрання Варфоломія Вселенським Патріархом. До цього він відвідував Україну 13 років тому. 22 серпня жителі та гості столиці зможуть взяти участь в урочистій літургії у Софійського собору, яку очолять Варфоломій і митрополит Київський і всієї України Єпіфаній. Зеленський розповів про непросту позиції Меркель: всидіти на двох стільцях в стосунках з Україною і РФ не вийде.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *