Сьогодні до Дрогобича прибув черговий транш гуманітарної допомоги від іспанської фірми CELSA Group

Польські друзі доставили до міста дві фури наповнені продуктами, одягом, засобами особистої гігієни та бензиновими генераторами для військових.

Гуманітарна допомога була відправлена іспанською фірмою CELSA Group, що є найбільшим металургійним підприємством в Європі. З часу повномасштабної російсько-української війни, фірма зібрала та відправила до Дрогобича вже чотири фури з допомогою, передає DROBRO.

Гуманітарну допомогу розвантажили на одному з логістичних складів, який використовує Гуманітарний Координаційний Центр Дрогобича.

Більше цікавого тут 👉 https://t.me/+8ViEM-fKVZNkNzAy

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, спільно з заступником Андрієм Ковчем прийняли гуманітарну допомогу. Отримані генератори одразу ж передали на потреби наших військових.

Вся гуманітарна допомога одразу після розвантаження проходить ретельний облік. Вона буде розподілена за напрямками – для підтримки фронту, для допомоги постраждалим містам та громадам та для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які зараз перебувають в нашій громаді.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »