Україні не вистачає засобів протиповітряної оборони, щоб захистити усю територію від російських атак

Як вже повідомляв DROBRO випущені сьогодні вночі, 20 червня, дрони Shahed-136/131 рашистами долетіли до Львова.

Про це в ефірі «Радіо Свобода» сказав речник командування Повітряних Сил України ЗСУ Юрій Ігнат.

Що стосується саме Львова можна послухати на ТК DroBro24.

«Хто літав Україною літаком, дивився з віконечка, міг побачити, яка в нас прекрасна і велика держава. І покрити усі напрямки тими системами, які сьогодні є, зенітно-ракетними комплексами – великого та середнього радіусу дії – неможливо. Сьогодні ППО розміщене там, де це найбільш потрібно, захищаючи великі міста, інфраструктурні об’єкти, об’єкти атомної енергетики і лінію фронту. Не вистачає банально засобів ППО, і це ще м’яко кажучи, для того, щоб покрити Україну ковпаком, як це зробила держава Ізраїль», – сказав Ігнат.

За його словами, при цьому мобільним вогневим групам складно вночі стрілецькою зброєю з невеликим радіусом збити «шахеди», які до того ж летять по руслах річок, використовуючи різні маршрути. Також старі винищувачі, які є на озброєнні України, не дуже ефективні.

«Винищувачі 70-х років не здатні ефективно знищувати (повітряні цілі – ред.). Льотчики здатні, робимо все можливе, і є коефіцієнт збиття, є якийсь результат. Але цього недостатньо, бо техніка морально застаріла. Не бачить той радар. Неможливо цим озброєнням ефективно їх нищити. Робимо все можливо, але треба F-16», – резюмував Ігнат.

Від admin