Офіційний представник Словаччини на сесії Європейського парламенту погрожував агресією Західній Європі

Депутат від Словаччини Мирослав Радаковський вибухнув дикою заявою на пленарній сесії Європейського парламенту у Страсбурзі. Він погрожував західноєвропейським країнам агресією через те, що вони заважають диктатору путіну захопити Україну, передає DROBRO.

Кадри доступні на Telegram-каналі DroBro24. Радаковський вимагав припинення військової допомоги Україні, виправдовуючи свою позицію цинічним гаслом щодо неприпустимості “вбивства слов’ян”. Він жодного разу не згадав у своїй промові ініціатора та агресора цієї війни – росію. Натомість він звинувачував у тому, що сталося, і називав Євросоюз “васалом Америки”. Словацький представник закликав терміново сісти за стіл переговорів із Москвою для вирішення “українського конфлікту”, але без посередництва Вашингтона.

“Якщо це не припинити, то ми, слов’яни, об’єднаємось, брат із братом (а я вважаю, що ми об’єднаємось), і зрівняємо Західну Європу із землею. Упевнений, що ніхто тут цього не хоче”, – сказав Радаковський.

Його слова зустріли гробове мовчання. Фактично словацький дипломат продекларував намір приєднатися до майбутньої можливої агресії росії та білорусі проти країн Західної Європи.

Зазначимо, що восени 2023 року до влади у Словаччині прийшов одіозний Роберт Фіцо, обійнявши посаду прем’єр-міністра. Одним із перших його рішень стало припинення військової та іншої допомоги Україні, яка протистоїть російській агресії. Фіцо не приховує своїх проросійських поглядів. Він виступає за те, щоб змусити Київ до капітуляції у війні з рф, за зняття санкцій з агресора та поновлення співпраці з ерефією.

Від admin