Євросоюз зможе впоратися у разі скорочення постачання газу з Росії, Європа вже веде переговори про можливість постачання блакитного палива з інших країн

Ми перебуваємо в безпечній ситуації, заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Це доводять моделі ЄС на випадок часткового порушення або подальшого скорочення поставок газу від “Газпрому”.

Домовляються з іншими країнами про газ

Політикиня розповіла, що ЄС домовляється про постачання зрідженого та природного газу зі США, Азербайджану, Катару, Нігерії, Єгипту та Південної Кореї, передає DROBRO.

Ми також поговорили з великими постачальниками ЗПГ… щоб дізнатися, чи можемо ми змінити контракти на користь ЄС, – каже фон дер Ляєн.

ЄС вже взяло до уваги, що треба обмежувати залежність Європи від газу з Росії через можливе російське вторгнення в Україну.

Газ та напад Росії: що треба знати

  • Американська розвідка попереджає, що у лютому Росія може вдатись до нової агресії проти України.
  • Припускають, що в разі нападу Росія може вдарити й по системі газопостачання України і транзитним трубопроводам.
  • Тоді забезпечувати газом населення і важливі інфраструктурні об’єкти зможуть протягом 5 – 7 днів.
  • Однак ЄС й розглядає варіанти заміщення російського блакитного палива. ЗМІ писали, що Європа та США звернулися до кількох великих імпортерів газу в Азії, зокрема, навіть до Китаю.

Зверніть увагу! Серед антиросійських санкцій у разі нападу розглядають і блокування газопроводу “Північний потік-2”. США вимагають його відключення, однак в Євросоюзі загальної згоди немає. Зокрема, у цьому питанні не поспішає Німеччина.

Щоправда, 15 лютого президент США Джо Байден у зверненні чітко сказав: “у разі вторгнення Росії “Північний потік-2″ не запустять”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »