Капітан “синьо-жовтих” зазначив, що вихід у чвертьфінал – це вже величезне досягнення

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував розгромну поразку від Англії (0:4) в 1/4 фіналу Євро-2020, передає DroBro.

За словами 31-річного півзахисника, команда Гарета Саутгейта перемогла заслужено. Ярмоленко зазначив, що швидкий м’яч англійців завдав “синьо-жовтим” серйозного удару, оскільки зламав план тренерського штабу на поєдинок.

“Вважаю, що Англія заслужено виграла сьогодні. Я їх вітаю і бажаю удачі. Напевно, нас надломив цей швидкий м’яч, тому що у нас була стратегія і тактика на цю гру. Але коли ти пропускаєш швидкий м’яч на 3-й хвилині, одразу все ламається – доводиться перебудовуватися.

Ми – чудова команда з хорошим колективом. Ми знаємо, як і за рахунок чого ми можемо грати. Незважаючи на те, що ми програли 0:4, я пишаюся перебуванням в цьому колективі. Вважаю, для нашої збірної прохід в таку стадію – величезне досягнення. Вітаю наших уболівальників з таким результатом”, – сказав Андрій в ефірі програми “Великий футбол”.

Також Ярмоленко підбив підсумки виступу України на континентальній першості.

“Ми виступили добре. Звичайно, в деяких іграх могли зіграти краще, але я задоволений загальним результатом. Ми затрималися довше, ніж такі команди, як Португалія, Німеччина, тому я можу тільки привітати наших уболівальників з цим. Так, сьогодні ми програли, але я вважаю, що потрібно дивитися, кому ми поступилися – вважаю, одній з найкращих команд світу” – заявив Ярмоленко.