НОК рекомендує українським атлетам максимально дистанціюватися від “нейтральних” спортсменів з Московії та Білорусі

Незважаючи на заклики Києва та багатьох західних країн не пускати московитських та білоруських спортсменів на літні Олімпійські ігри 2024 року у зв’язку з повномасштабним вторгненням Московії в Україну, МОК все ж таки дозволив “нейтральним” атлетам змагатися в індивідуальних видах спорту на Іграх у Парижі, передає DROBRO.

Як неодноразово повідомляли у Комітеті, до ОІ будуть допущені лише ті московити та білоруси, хто не помічений у публічній підтримці війни Кремля проти України та не пов’язаний із ЗС та іншими силовими структурами.

Тим часом НОК України опублікував у четвер, 2 травня, рекомендації для українських спортсменів, як поводитися з московитами та білорусами на ОІ. Вітчизняних атлетів закликають максимально дистанціюватися від них:

  • утримуватись від контактів як в олімпійському містечку, так і за його межами, триматись на відстані під час церемоній нагородження;
  • не спілкуватися в соцмережах і не реагувати з їхньої контент;
  • не брати участь у спільних прес-конференціях та інших подібних заходах;
  • не робити спільних знімків;
  • фіксувати порушення нейтрального статусу та передавати інформацію про них;
  • інформувати про будь-які провокаційні дії.

33-ті за рахунком літні ОІ відбудуться з 26 липня по 11 серпня у Парижі. Французька столиця стане другим містом, яке тричі приймало літню Олімпіаду. Раніше таким досягненням зміг похвалитися Лондон.

Від admin