Операції завдовжки десятиліття, як наші спецслужби знаходять у всьому світі мразоту, яка вбивала, знущалася, ґвалтувала наших людей

Мразі, які давали накази про це. Які промивали мізки «глибинному народу» і допомагали випускати звіра назовні. Як знаходять їх на росії, в Еміратах, Європі, Латинській Америці. Когось кінчають на місці, когось тягнуть в Україну і після гучного суду черговий виродок злітає у повітря, бовтаючись на мотузці та дригаючи ніжками на загальний огляд.

Нам доведеться все це створити. Щоб виявити всіх виродків, які допомогли, припустилися, впустили російський світ. Нам треба провести велике очищення. Дуже велике очищення держави та суспільства від духу лаптеногих. Нам потрібен свій Моссад, де офіцери будуть за ідею, за помсту працювати 24 на 7.

Страшного ворога створила собі росія в особі України цією звіриною безглуздою злістю за якою немає нічого, крім моральної порожнечі, заздрощів і прагнення довести усьому світові, що ми можемо вбивати та руйнувати, коли захочемо.

Джерело: Romanenko Dreams&Nightmare Show

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »