Новим президентом Аргентини став Мілей, який критикує рф, Китай та Бразилію

У другому турі президентських виборів Аргентини після 99% підрахунку голосів понад 55% набрав економіст-лібертаріанець Хав’єр Мілей. А його опонент Серхіо Масса ще до оголошення остаточних підсумків визнав свою поразку, передає DROBRO.

“Я приніс український прапор в основному тому, що ті з нас, хто підтримує ідеї свободи, не можуть терпіти або підтримувати вторгнення подібно до того, яке росія зробила в Україні”, — заявив новообраний президент.

Мілей пообіцяв вивести свою країну із кризи. При цьому в ході передвиборчих перегонів він обіцяв ліквідувати Центробанк, повністю перейти на долар і скасувати низку непотрібних міністерств. Одним із перших, хто привітав Мілея з перемогою, став Дональд Трамп. Саме з колишнім американським президентом і порівнюють нового главу Аргентини.

Трамп заявив, що Мілею під силу зробити з Аргентини “велику країну”. На посаду глави держави Мілей вступив 10 грудня. Новий президент Аргентини спочатку заявив, що готовий співпрацювати зі США та Ізраїлем, але проти союзу з Китаєм, росією та Бразилією. У цих країнах немає свободи та демократії, за яку виступає Мілей.

Від admin