Голос

Політрада партії “Голос” 28 вересня своїм рішенням відсторонила Ярослава Рущишина з посади голови львівської обласної організації партії

Як повідомляє DroBro з посиланням на офіційний сайт “Голосу”, тимчасово виконуючим обов’язки голови осередку призначено заступника голови партії Андрія Осадчука.

“Голос” вдячний Ярославу Рущишину за його внесок у розбудову Львівської обласної територіальної організації політичної партії, проте останні події у Верховній Раді … роблять неможливим подальше перебування пана Рущищина у керівних органах одного з ключових осередків партії “Голос”.

Рущишина звинуватили у таких діях:

  • відкритій співпраці з Офісом президента разом з частиною депутатів фракції “Голос”;
  • спільному голосуванні з порушенням регламенту Верховної Ради;
  • роботі в інтересах влади заради завуальованих хабарів у вигляді бюджетного фінансування округів депутатками-мажоритарницями від Львівщини Галиною Васильченко та Наталією Піпою;
  • відкритих діях, спрямованих на розвал партії та фракції, а також відсутності реакції львівської організації та її очільника.

Політрада “Голосу” звернулася до ради львівської організації з проханням надати свої пропозиції щодо кандидатури на посаду нового голови обласної організації.

На це звільнення відреагувало парламентське об’єднання “Справедливість”, до якого входить Рущишин і ще 10 депутатів, які раніше вийшли з партії “Голос”.

Воно звинуватило керівництво “Голосу” у рейдерстві львівського осередку.

“Рейдерство та розпродаж осередків партії “Голос” продовжується”, – йдеться в заяві.

Депутати нагадали, що львівський осередок є найбільшим в партії, до нього входить 132 депутати місцевих рад та сотні партійців та прихильників, і саме він дав найбільший відсоток рейтингу партії “Голос” на парламентських виборах.

За словами нардепів, “схожі кроки вже були здійснені в інших осередках” і “це робиться виключно для перепродажу місць під інші політичні сили, на каналах яких ці люди з’являються все частіше і частіше”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *