8 грудня відбулася прем’єра сольної пісні юної співачки VLADA K під назвою «Ріки», в якій дівчина оспівує непросте дитинство у сучасних реаліях

VLADA K – голос молодого покоління, адже попри підлітковий вік вона співає про важливі і глибокі сенси. Перший виступ на великій сцені у Влади відбувся ще у 2019 році, а на початку 2023 вона заспівала з популярною співачкою KOLA дуетну пісню «Вірте люди у дива», що стала підтримкою для українців у ці темні для країни часи, пише DROBRO.

Нова композиція присвячена дітям України, які надто рано були змушені подорослішати, яких воєнна агресія росії позбавила дитинства та принесла багатьом велике горе. Та своєю піснею Влада закликає вірити у краще, бути сильними і думати про майбутнє, адже вони – це наша надія на продовження української нації.

«Мені дуже подобається ця пісня, я справді вірю, що після всього, що пережили діти України, має перемогти добро, що ми нарешті заживемо у мирній та вільній країні й будемо будувати щасливе майбутнє разом з нашими батьками та рідними», – прокоментувала прем’єру VLADA K.

Від admin