Глава МЗС Британії

Дипломат Ліз Трасс перед візитом до Москви дала оцінку останнім публікаціям про можливе вторгнення РФ до України

Заяви РФ про те, що вона не планує вторгнення в Україну, є брехливими. Таку думку у неділю, 6 лютого, висловила глава Міністерства закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, інформує DROBRO.com.ua із посиланням на її сторінку у Twitter.

У Москві навмисне применшують свої реальні настрої, це доводить напруженість біля рф-українського кордону. Дипломат ретвітнула статтю газети The Washington Post про те, що війська РФ, що знаходяться біля кордону України, досягли рівня 70% від необхідного для повномасштабного вторгнення.

“Дії РФ показують, що її заяви про відсутність планів вторгнення є хибними. Ми і наші союзники єдині в підтримці України та в нашій рішучості “підвищити ціну” для РФ, якщо вони вдадуться до подальших дій”, – пише глава британської дипломатії з цього приводу.

За її словами, РФ веде підривну діяльність щодо України, і це є доведеним фактом. Зазначається, що цього тижня Трасс вирушить до Москви, щоб зустрітися з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим та знайти дипломатичне вирішення кризи.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »