Гаражі у Дрогобичі, незаконно розміщені біля ДЮСШ, демонтують

Виконавчий комітет ДМР прийняв рішення про демонтаж шістнадцяти гаражів, які були самовільно встановлені на вулиці Сахарова, біля ДЮСШ ім. Боберського

Згідно акту обстеження, проведеного 1 жовтня, та через відсутність дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури, виконавчий комітет ДМР 15 жовтня прийняв рішення про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд біля дитячо-юнацької спортивної школи, передає DroBro.

Відповідно до рішення виконкому, процедуру демонтажу проводитимуть в декілька етапів. Власники самовільно розміщених споруд матимуть можливість самостійно демонтувати їх до 5 листопада.

Якщо ж власники не приберуть свої гаражі самостійно, КП «Служба муніципального управління» проведе демонтаж цих споруд з 5 до 19 листопада. В такому випадку власники зможуть повернути свої споруди лише після відшкодування комунальному підприємству витрат за їх демонтаж та зберігання.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »