Сьогодні Володимир Зеленський та Олаф Шольц підписали угоду про гарантії безпеки

Таким чином Німеччина стала другою після Великобританії країною, яка взяла довгострокові зобов’язання щодо підтримки України, передає DROBRO.

Історичний крок

Олаф Шольц заявив, що Німеччина й надалі «підтримуватиме незалежну Україну, яка обороняється проти російської агресії». У свою чергу, Зеленський назвав угоду «одним із найпотужніших документів».

Військова підтримка

2022 року німецька сторона надала військову допомогу на €1,68 млрд, у 2023-му – більш ніж на €5 млрд. У 2024 році Німеччина обіцяє надати військову допомогу на €7,1 млрд.

Наші партнери беруть на себе лідерську роль у Коаліції здібностей «Інтегрована протиповітряна та протиракетна оборона» та зобов’язуються зробити внесок у розвиток коаліцій артилерії, бронетехніки, IT, дронів, розмінування та Морської коаліції. Також Німеччина продовжуватиме навчати українських військових.

Протидія загрозам

Сторони розширюватимуть співпрацю, щоб посилити стійкість України до ризиків, пов’язаних з ядерною, біологічною та хімічною зброєю.

Партнери мають намір протидіяти гібридним загрозам, стримувати та запобігати російській конвенційній агресії, шпигунству та гібридній війні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Відновлення та розвиток

ФРН зобов’язується допомагати з відновленням України та обіцяє шукати шляхи використання заморожених російських активів.

Можлива майбутня агресія

У разі повторного нападу сторони проведуть консультації протягом 24 годин для визначення першочергових кроків. Німеччина надасть термінову та постійну допомогу, військову техніку, а також економічну допомогу.

Угода про гарантії безпеки між Україною та Німеччиною діятиме протягом 10 років.

Від admin