Днями в манежі Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся дитячий турнір для наймолодших футболістів

Участь в змаганнях взяло понад 130 дітей 2015-2017 років народження. Впродовж турніру провели 18 ігор та визначили переможців у кожній віковій категорії, передає DROBRO.

Так, серед команд у віковій категорії 2017 року народження перемогу здобула команда Борислава, II місце зайняла команда “1 на 1” зі Стрия, а III – СК “Стебник”.

У віковій категорії 2016 року народження І місце посіла команда “ДЮСШ Борислав”, II – “1 на 1” і III – “Галичина” з Трускавця. У віковій категорії 2015 року народження переможцями стали СК “Стебник”, срібними призерами – команда Бориславської ДЮСШ, бронзовими – команда “1 на 1”.

А цієї суботи, 9 грудня, в приміщенні ДЮСШ пройшов футбольний турнір серед гравців 2014 року народження. Учасниками змагань стали 8 команд, серед яких “ДЮСШ Борислав”, СК “Стебник”, “ДЮСШ Дрогобич”, “Галичина”, “Юніор” (Самбір) і “1 на 1” (Стрий).

За підсумками ігор переможцями стала команда “Галичина” з Дрогобича, на другій сходинці – “ДЮСШ Борислав”, на третій – “Юніор” (Самбір). Кубок Надії виборола команда “1 на 1” зі Стрия.

Від admin