Рашистські і білоруські вантажівки, які перебували на території ЄС станом на 9 квітня, наказано залишити територію блоку до 16 квітня

Про це йдеться у рішенні Ради ЄС, опублікованому 9 квітня, пише DROBRO.

«Будь-якому автомобільному транспортному підприємству, створеному в мордорі, забороняється перевозити вантажі автомобільним транспортом по території Союзу, у тому числі транзитом» – йдеться у документі, який набув чинності 9 квітня.

Аналогічне рішення діє щодо білоруської губерніїї мордора.

Заборона не застосовується до 16 квітня 2022 року до перевезення вантажів, розпочатого до 9 квітня 2022 року.

Як повідомлялося, Фінляндія закрила в’їзд у країну для всіх вантажних транспортних засобів з рашистськими та білоруськими номерами.

Цього тижня ЄС затвердив новий пакет санкцій, який передбачає заборону будь-яким рашистським та білоруським автотранспортним підприємствам перевозити вантажі автомобільним транспортом в межах ЄС, у тому числі транзитом.

Винятки надаються для низки продуктів, таких як фармацевтична, медична, сільськогосподарська та харчова продукція, включаючи пшеницю, а також для автомобільного транспорту в гуманітарних цілях.

Виняток також складають товари, які рухаються територією країн ЄС між Калінінградською областю і основною територією рф.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »