Мова іде про фонтан, що розміщений неподалік площі Тараса Шевченка, а також фонтан «Закохана пара» в центрі Дрогобича

Як розповів керівник КП «СМУ» Володимир Суда – традиційно із настанням холодного періоду осені, силами комунальників, проводяться роботи із так званого закриття фонтанів на зимовий період. Це означає, що із фонтанів спускають воду та забирають насосне обладнання, передає DROBRO.

Окрім цього, на фонтані біля площі Тараса Шевченка споруджують каркас та накривають його на зимовий період. Таким чином страхують чашу фонтану від наповнюваності снігом та водою.

Фонтани Дрогобича давно стали улюбленим місцем для містян та гостей. Біля них туристи роблять пам’ятні світлини та прохолоджуються у спекотні літні дні.

За словами Володимира Суди – відкриють фонтани, щоб вони тішили дрогобичан та гостей міста уже навесні, ближче до травня.

Окрім цього, у ці дні КП «СМУ» веде інтенсивну підготовку до початку зимового періоду. Комунальним підприємством було проведено конкурс на закупівлю піску та солі та визначено переможців, з якими укладуть відповідний договір. Також КП «СМУ» підготувало до зими усю необхідну техніку та протестувало її. Ближче до кінця листопада на вулицях Дрогобича та територіальної громади розставлять контейнери для дорожньої піщано-сольової суміші.

Від admin