16 липня жителі Дрогобича та гості громади зібралися на центральній площі, щоб підтримати українських воїнів та побачити легендарну картину «Русскій воєнний корабль, іді…»

Роботу кримського художника Бориса Гроха, а також блок рідкісних марок, створених на її основі, до Дрогобича привіз Благодійний фонд Родини Веселого. Їх Андрій Веселий придбав на благодійному аукціоні. Кошти направили на придбання автівок для військових, інформує DROBRO.

Автівки заполонили площу і в день проведення виставки у Дрогобичі. На фронт поїдуть два автомобілі та дві карети швидкої, придбані зусиллями Фонду. Під час проведення заходу відвідувачі зібрали гроші на їх технічне обслуговування. Машини везтимуть на передову цінний вантаж – дитячі листи захисникам зі словами подяки та підтримки. Їх маленькі патріоти писали тут же, на площі, та вкидали до спеціальної скриньки.

Картина «Русскій воєнний корабль…», що вже кілька місяців піднімає бойовий дух українців, не затримається у Дрогобичі надовго. З міста вона вирушить до Європи, а далі – до Канади. Діаспорні організації та благодійні фонди, що допомагають Україні, чекатимуть на експонати, аби з їх допомогою організувати благодійні збори на підтримку української армії закордоном.

«Ми повинні робити все, що в наших силах і поза їх межами, щоб воїни на передовій відчували нашу підтримку. Я пишаюсь тим, якими об’єднаними є мешканці Дрогобича у допомозі армії. І радію, що ми можемо дати початок низці заходів та добрих справ, результатом яких буде укріплення військової міці та бойового духу наших захисників», – каже Андрій Веселий.

БО «Благодійний фонд Родини Веселого» створено Андрієм Веселим у 2013 році для реалізації соціальних проєктів. Зокрема, для допомоги військовослужбовцям та родинам захисників, що загинули.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

З початку повномасштабного вторгнення росії Фонд створив логістичний хаб у Дрогобичі, опікується гуманітарною допомогою для переселенців, матеріальною допомогою для військових частин, передає засоби індивідуального захисту і транспорт на передову.

Більше ФОТО в нашому Телеграм каналі DroBro7/24

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin