Відбулось нагородження ФК «Трускавець» кубком і медалями за друге місце зайняте на чемпіонаті Львівщини з футболу в другій лізі

Як повідомляє СФК “Трускавець”, захід відбувся в Народному Домі Трускавця, де зібрались футболісти, друзі, прихильники й вболівальники нашого клубу. Ведуча, Оксана Сопілка, головна методистка НД розпочала урочистість зі спільного виконання гімну України та подяки Воїнам за захист нашої Держави від окупанта, адже завдяки їхньому подвигу на фроньі, ми маємо можливість продовжувати розвиватись, грати в футбол, радіти простим земним речам, передає DROBRO.

Вручити заслужені нагороди прибули – заступник директора Львівської асоціації футболу Андрій Смольський, представник Львівської асоціації футболу Орест Файда та легенда Львівських «Карпат» Габор Іванович Вайда. Андрій Смольський, також, вручив іменну нагороду Роману Собку, який став кращим захисником сезону серед усіх команд, які брали участь у чемпіонаті. Команда і все керівництво СФК «Трускавець» пишається цим результатом, адже це перші нагороди футбольної команди, яка представляє Трускавець на Обласному чемпіонаті з футболу за, майже, 19 років. В рамках чемпіонату наші футболісти зіграли 35 матчів (дорослі і юнаки) та 8 товариських. З них, 17 ігор відбулись на міському стадіоні, решта – на виїзді.

З яскравою участю в чемпіонаті та срібними медалями привітав гравців міський голова Андрій Кульчинський. Він подякував усім причетним за підтримку команди та відзначив, що футбол у Трускавці відродився завдяки спільній роботі влади та громади, серед яких є люди, які фанатично ставляться до цієї справи, а відтак, демонструють значні досягнення.

Від депутатського корпусу футболістів привітали – Марія Настьошин та Галина Клепач, які вручили Володимиру Пуровцю, керівнику СФК «Трускавець» подяку від Трускавецького інформаційно-курортного центру та мистецького проєкту зі збору коштів на ЗСУ «Співай задля перемоги». Завдяки останньому внеску (12 тисяч гривень) від футбольного клубу «Трускавець» вдалось закрили збір на закупівлю квадроциклів, які використовуватимуть для евакуації поранених з поля бою. «Це наш спільний гол у «ворота суперника», – зазначила Марія Настьошин.

З вітальним словом і почесною місією виступив отець Василь Полянко. Він завжди підтримував наш клуб, вболівав майже кожної гри. Отець Василь передав подарунок від Лева Скопа, іконописця, волонтера, друга та прихильника нашої команди ікону Покрови Пресвятої Богородиці. Унікальний образ Богоматері на дощечці Левко написав спеціально до вручення нагород нашим гравцям, художник зобразив на ній герб нашого клубу. Ікону-оберіг передали керівнику ФК «Трускавець» Пуровцю Володимиру й вона буде захистом для наших футболістів в усіх їхніх добрих діяннях.

Важливо, що вручення кубка і медалей СФК «Трускавець» мав можливість розділити з багатьма своїми однодумцями, без яких важко було б розвивати футбол у Трускавці, адже неможливо самостійно здобути перемогу в колективному виді спорту. Тож ми щиро дякуємо нашим спонсорам та прихильникам: Богдану Козару, Василю Вовчку, Михайлу Радванському, Франкову Олегу, Лесі Боднар, Володимиру Наконечному, Оксані Сопілці. За роботу на стадіоні й підготовку поля до Ігор дякуємо Андрущаку Василю та Білому Івану.
Подяка та низький уклін людині, при якій вже 8 років команда Трускавця грає на Обласному рівні – міському голові Трускавця Андрієві Кульчинському, депутатам міської ради за довіру та фінансову підтримку, а, також, Роману Ковалю, начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Трускавця.
Дякуємо головному тренеру ФК «Трускавець» Любомиру Цісельському, який, зібравши команду з нуля, привів її до високих результатів. Також, дякуємо нашому лікареві Ярославу Пилю за опіку над гравцями у критичні моменти, яких за сезон було немало.

А найголовніше, велика дяка нашим футболістам, які вісім місяців достойно представляли наш Трускавець на кожній грі, боролись і здобули 2 місце Обласного чемпіонату, чим прославили рідне місто й всю громаду. Дякуємо вболівальникам, які були з нами весь сезон, підтримували, інколи критикували і всіляко допомагали. Так, підсумки футбольного сезону 2023 підведено. Яким буде наступний – покаже час і ситуація в державі, але ми певні свого великого бажання продовжувати розвиток футболу в Трускавці й виходити на вищі рівні. Слава Україні та Збройним силам!

Від admin