Завдано збитків на майже 70 млн грн.

Стихійне сміттєзвалище у Трускавці, в організації якого підозрюється ексдиректорка підприємства, завдало збитків на майже 70 млн грн.

Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, передає DroBro.

За процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури повідомлено про підозру колишній директорці одного із підприємств Трускавця за фактом забруднення земельної ділянки речовинами і відходами, шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля, що призвело до її псування (ч.2 ст.239 КК України).

Розслідуванням встановлено, що підозрювана надавала вказівки своїм працівникам, щоб вони вивозили побутове сміття від діяльності підприємства на вільну земельну ділянку, яка розташована у курортному місті.

У результаті чого відбулось забруднення понад 700 кв м землі твердими побутовими відходами. Встановлено, що сума збитків завданих кримінальним правопорушенням, внаслідок засмічення земельної ділянки та забруднення ґрунту на ній, становить 67, 5 млн грн.

Завдяки втручанню правоохоронних органів засмічення вказаної земельної ділянки усунуто.

З метою відшкодування шкоди заподіяної забрудненням ґрунту прокурорами готується цивільний позов.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СВ відділення поліції №2 Дрогобицького районного управління поліції ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу Дрогобицького РВ Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Завдано збитків на майже 70 млн грн.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »