Дрогобичем крокує «Місто забав» – захід організований відділом сім’ї та молоді та приурочений до Міжнародного дня гри

Мета заходу – продемонструвати дітям, що рухові ігри та активності на свіжому повітрі корисні для їхнього здоров’я, а відтак урізноманітнити час їхнього літнього відпочинку та відволікти від надмірного користування гаджетами, передає DROBRO.

«Місто забав» стартувало 11 червня на площі Ринок. Захід згуртував чимало дітей та об’єднав їх в одну дружню команду. Діти раділи, виконували цікаві завдання – відтак отримали подарунки.

 

Цього тижня «Місто забав» помандрувало на вулицю Самбірську. Там на подвір’ї Гімназії №17 для дітей мікрорайону та учнів навчального закладу організували насичене свято розваг.

Усіх присутніх привітала керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко. Вона розповіла, що на дітей чекають цікаві завдання на п’яти умовних станціях ігрового містечка. За виконання завдань – кожен із юних учасників матиме змогу отримати символічний жетон.

Завдання на станціях були найрізноманітніші – від спортивного характеру, до малюнків та асфальті, збору LEGO та пазлів. Так в насиченій атмосфері гри та дружньому спілкуванні діти виконували завдання та заробляти жетони. Під кінець свята усі жетони обміняли на цікаві подарунки – настільні ігри, мильні бульбашки, олівці, солодощі тощо.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Діти навеселились досхочу та зробили на завершення заходу спільне фото.

Як зазначила Олександра Пашко – «Місто забав» і далі крокує Дрогобичем. Найближча станція Ліцей №16. Там чекають усіх бажаючих 20 червня о 10:30.

Від admin