Директор Будинку вчених Львова Роман Славітіч помер у будівлі міської ради

Вранці 3 грудня помер 75-річний Роман Славітіч. Як повідомляє DroBro він був директором львівського Будинку вчених, де блогери влаштували скандальну “голодну тусу” у День пам’яті жертв Голодомору.

Про смерть урядовця повідомила прес-служба львівської міськради. Славитичу стало погано прямо в будівлі мерії, він знепритомнів. Попередньо це сталося на зустрічі із заступником мера Львова Андрія Садового.

Співробітники викликали швидку допомогу та намагалися самі реанімувати директора Будинку вчених за допомогою дефібрилятора. Медики, що приїхали на місце, ще близько години намагалися привести пацієнта до тями, проте врятувати його не вдалося.

Будинок вчених, який очолював Славітіч, ​​нещодавно потрапив у гучний скандал. 27 листопада там влаштував еротичну вечірку відомий український блогер-мільйонник Олександр Заліско, грубо порушивши цим карантинні обмеження. Більше того, свято відбулося у трагічну для українського народу дату – День пам’яті жертв Голодомору.

Відео з дня народження блогера самі злили до мережі, за що отримали хвилю обурення від української громадськості. Захід прозвали “голодною тусою”.

Заліско пізніше вибачився у тих, кого образила його “туса”. Він запевняв, що нібито забув про трагічну дату. А роботу Будинку вчених було зупинено місцевою комісією у покарання за порушення карантину.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin