Сьогодні, 4 березня в ДРВА родинам загиблих Захисників з Дрогобиччини вручили державні нагороди

Дванадцять посмертних державних нагород вручили родинам загиблих Захисників із Дрогобиччини. Це ордени «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, передає DROBRO.

У понеділок, 4 березня, начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк разом з начальником Дрогобицького РТЦК та СП Миколою Лисаком у присутності голів громад, керівників правоохоронних органів та центральних територіальних органів виконавчої влади вручили державні нагороди від Президента України родичам загиблих Героїв України у повномасштабній російській війні для їхніх чоловіків, батьків, синів та дітей посмертно.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено посмертно:

«Це наші земляки, чиї імена назавжди в історії України та в наших серцях. Безмежні слова вдячності батькам Захисників та Захисниць, які виховали наймужніших і найвідважніших.

Памʼятаючи своїх Героїв — ми знаємо ціну свободи! Світла памʼять усім, чиє життя забрала ця війна! Слава нашим Героям! Слава Україні!» — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Від admin