12-14 жовтня у м. Львів проходив чемпіонат Львівської області з боксу серед молоді

У змаганнях брали участь більше 100 учасників. Трускавець представляли 2 спортсменів відділення боксу ДЮСК «Спортовець».

Богдан Кот впевнено переміг у двох поєдинках, але, на жаль, у фіналі поступився спортсмену із Львова і здобув 2 місце. Назар Садов’як також переміг у чвертьфінальній зустрічі та півфінальному поєдинку (два поєдинки закінчив у перших раундах технічними нокаутом), а у фіналі, на думку суддів, поступився боксеру з Львівського училища фізичної культури та у підсумку також завоював срібло, передає DROBRO.

За результатами виступів на цих змаганнях, юні «спортовці» стали кандидатами до збірної Львівщини та готуватимуться до Чемпіонату України з боксу серед молоді, який буде проводитись у Чернівцях 5-12 листопада 2023 року.

Напередодні чемпіонату Львівщини серед молоді, 29-30 вересня у Львові проводився чемпіонат Львівщини серед юнаків, на якому Марко Глива також гідно поборовся та здобув «бронзу».

Підготував призерів та збірників Львівщини з боксу тренер відділення боксу Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Анатолій Гнатків.