Дуда

Президент Польщі зазначив, що через 30 років після падіння “залізної завіси” європейська територія залишається розділеною

Президент Польщі Анджей Дуда наполягає на розширенні Євросоюзу шляхом приєднання до нього країн, які вже не один рік роблять для цього рішучі дії. В ході засідання групи “Аррайолос”, неформальної зустрічі президентів країн-членів ЄС, польський лідер зазначив, що Євросоюз буде втрачати авторитет, якщо продовжить тільки годувати обіцянками країни про вступ їх в ЄС, передає DroBro.

“Ми не викличемо довіри, якщо нашим партнерам, які роблять зусилля з модернізації і хочуть приєднатися до нашої спільноти, не буде надана така можливість”, – заявив Дуда, зазначивши, що ЄС “не клуб для обраних”.

За його словами, “в безпосередній близькості є країни, які повинні бути частиною європейського суспільства”. Президент навів як приклад Україну і Молдову, закликавши керівництво ЄС прибрати “завісу” з митних бар’єрів, візових обмежень і відсутності перспектив членства”.

“На жаль, через понад 30 років після падіння “залізної завіси” європейська територія все ще розділена”, – вважає Дуда.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *