Месседжі про удар по Хмельницькій АЕС та оголошену евакуацію населення є свідомо вкинутим фейком

Українці почали отримувати повідомлення нібито від співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій щодо плану евакуації. Так, з’явилося неправдиве повідомлення про пошкодження одного із блоків Хмельницької АЕС від авіаудару, передає DROBRO.

У ДСНС заявили, що ця інформація не відповідає дійсності і є продуктом підривної роботи супротивника. Відомство спростувало повідомлення про удар по АЕС і евакуацію, що послідувала за ним, заявивши, що це фейк, і попередило про ризики переходу за наданими посиланнями.

“Офіційно повідомляємо: це робота кібершахраїв! ДСНС не здійснювала розсилку цих повідомлень, а переходити за посиланнями вкрай небезпечно”, – наголосили у ДСНС.

Також співробітники відомства звернулися до громадян України з проханням довіряти лише перевіреним джерелам інформації та нагадали, що актуальна інформація завжди доступна на офіційному сайті та сторінках ДСНС у соцмережах. Згаданий випадок шахрайства став черговим нагадуванням про необхідність пильності та ретельної перевірки інформації в умовах воєнного часу.

Важливо слідувати офіційним каналам і не переходити за підозрілими посиланнями, щоб уникнути фінансових втрат та збитків для особистої безпеки.

Від admin