Для громадян створений онлайн магазин для придбання дров’яної деревини «ДроваЄ»

Філія «Дрогобицьке лісове господарство» ДІЇ «ЛІСИ УКРАЇНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2024/2025 років інформуємо щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб громадян.

Для громадян створений онлайн магазин для придбання дров’яної деревини «ДроваЄ», передає DROBRO. Щоб придбати лісопродукцію, потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок.

Також можна звернутися безпосередньо у філію чи лісництво із заявою на придбання дров. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО).

Бюджетним установам для задоволення потреб на опалення реалізація дров’яної деревини здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» на підставі прямих договорів.

Відповідальна контактна особа філії «Дрогобицьке лісове господарство»: м.Дрогобич. вул. Стрийська 29, Олександр Меленчук, 0676745151.

Контакти бориславського лісництва: м.Борислав. вул. Тустановецька 59, лісничий Руслан Кузан, 0673133352.

Від admin