Вночі українські дрони, попередньо, масовано атакували Новолипецький металургійний комбінат

У ніч на 30 червня російське місто Липецьк трясли потужні вибухи. Попередньо під удар українських дронів потрапив місцевий металургійний комбінат, задіяний у військовій промисловості, передає DROBRO.

Успіх атаки підтвердив провладний російський Telegram-канал “База”. Влада Росії зберігає мовчання. “Атака на завод розпочалася о другій годині ночі і тривала більше години. Усього за цей час на території комбінату впали та вибухнули 7 БПЛА”, – розповів російський ресурс. Він стверджує, що внаслідок авіанальоту було пошкоджено встановлення поділу кисню, а також гараж. Постраждалих немає.

Зазначимо, що глава Липецької області Ігор Артамонов після атаки подякував російським військам за “відбиття” удару. Міноборони Росії вранці звітувало про нібито збиття 9 БПЛА над Липецьком. Загалом, за даними російських військових, вони нібито знищили 36 українських дронів над Білгородською, Курською, Воронезькою, Орловською та Брянською областями РФ.

Варто уточнити, що Липецьк знаходиться приблизно за 400 км від українських кордонів. Сили оборони України мають на озброєнні безпілотники, які здатні завдавати ударів на такі відстані.

Від admin