Опубліковано відео удару дрона-камікадзе ЗСУ по Новошахтинському нафтопереробному заводу в Ростовській області

По нафтопереробному заводу в Новошахтинську Ростовської області сьогодні вранці було завдано удару безпілотником-камікадзе, після чого територію НПЗ охопила велика пожежа. У соціальних мережах опубліковано відео моменту прольоту безпілотника, який на очах у очевидців врізався в один із агрегатів заводу, інформує DROBRO. Кремлівське інформаційне агентство “ТАРС” із посиланням на власні джерела повідомляє, що безпілотників було два.

Обережно ненормативна лексика московитів

“Один із них ударив, врізавшись у теплообмінник, після чого почалася пожежа, другий пролетів”, – зазначають журналісти, цитуючи заяву джерела в силових структурах рф.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Місцева влада стверджує, що БПЛА була українська. Цікаво, що Новошахтинський НПЗ є єдиним на території Ростовської області. Згідно з попередньою інформацією, паливно-мастильні матеріали НПЗ активно використовує російська армія для постачання угруповання окупантів на Сході України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »