Дрогобицький міськрайонний суд Львівщини постановив конфіскувати двох алабаїв місцевого бізнесмена Миколи Лагодича

Як повідомляв DROBRO собаки бігали містом без нагляду та кидались на перехожих та їхніх собак. Відомо, що одну собаку алабаї загризли до смерті.

Як вказано у постанові суду, 24 травня до поліції надійшло одразу кілька звернень від мешканців Дрогобича, які заявляли, що містом бігають дві агресивні собаки породи алабай та кидаються на людей. Одна жінка заявила, що алабаї загризли її собаку, яку у цей час вигулювала її донька. Ще одна жінка заявила, що собаки намагались напасти на неї та покусати.

Згідно з рапортом поліцейських, вони бачили, як двоє алабаїв кидались на людей, через що поліцейські використали пістолет для відстрілу гумовими кулями. Було здійснено два постріли в повітря та в сторону, щоб їх відлякати. Після цього собаки втекли, а згодом їх забрала власниця.

Справу розглянула суддя Зоряна Павлів, яка визнала, що Марта Тарасович допустила порушення правил тримання тварин, та оштрафувала її на 3400 грн. Суд також постановив конфіскувати двох алабаїв та передати їх на утримання Державної установи «Дрогобицька виправна колонія №40». На постанову ще може бути подана апеляція.

Від admin