ліцеїсти

Традиція яка бере початок з 2013 року – Патріотичні змагання «Забави козачат на сучасний лад»

Як повідомляє DroBro з посиланням на офіційний сайт ліцею, традиція збиратися паралеллю семикласників ліцею №2 на узліссі, що на вулиці Зарічній разом із класними керівниками, педагогом-організатором, завучем з виховної роботи, вчителями фізичного виховання та батьками, змагатися в спритності, кмітливості, витривалості, силі і винахідливості (якостям притаманним справжнім козакам) сягає 2013 року.

Саме тоді ми вперше провели патріотичні змагання «Забави козачат на сучасний лад», приурочені Дню козацтва, і відтоді збираємося щорічно восени, а якщо погода буває несприятливою, чи на заваді стають якісь інші поважні причини, то навесні. Саме так сталося і цьогоріч. Через карантинні обмеження ми перенесли свято на початок літа – 9 червня – і приурочили його Дню Героїв, яке ми відзначали в травні.

Бездоганна погода, чудовий настрій, тепла товариська атмосфера – всі названі фактори посприяли тому, щоб і в цьому році це свято не залишило байдужим жодного учасника дійства і закарбувалося в пам’яті назавжди. Діти і батьки забавилися на славу. До традиційних конкурсів «Представлення куреня», «Обернення на козаків», «Курінний оркестр», «Найшвидший їдок», «Слідопит», «Козацька страва», традиційних спортивних змагань добавилися «Сила духу», «Влучний стрілець» та багато нових спортивних змагань.

Усі класи підготувалися бездоганно, за що висловлюємо щиру подяку учням, класним керівникам і батькам, які допомогли провести найулюбленіший всіма учасниками дійства конкурс «Козацька страва», а також вчителям фізкультури за проведені спортивні змагання!

Наталія Романів

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *