Завершився осінній етап Львівської Юнацької Ліги з баскетболу серед юнаків 2005-2007 років народження

Як повідомляє DROBRO, у неділю 11 грудня баскетболісти Дрогобицької ДЮСШ ім. Ів. Боберського провели дві зустрічі. В першій грі наші спортсмени зустрічалися з однолітками з команди “СБК Львів КІВС” та, на жаль, поступилися з рахунком 39 – 56. У другому матчі ігрового дня суперником Дрогобицьких баскетболістів був Баскетбольний Клуб “Львів”. Ця гра завершилася переконливою перемогою команди ДЮСШ м. Дрогобича з рахунком 64 – 39.

За підсумками осіннього етапу цих змагань юнацька баскетбольна команда Дрогобицької ДЮСШ ім. Ів. Боберського посіла ІІІ місце і отримала почесний кубок та бронзові нагороди!

Результати:

  • ?- СК “ОЛІМПІК-ROLIQUE”
  • ?- СБК Львів КІВС
  • ?- Дрогобицька ДЮСШ ім.Івана Боберського
  • 4 – ОДЮСШ Віта-Агро
  • 5 – Пустомити
  • 6 – БК Львів

Вітаємо наших хлопців та їх тренерів із вдалим виступом!

Тренери команди та спортсмени висловлюють подяку директору ДЮСШ ім. Ів. Боберського Михайлу Городинському та президенту Федерації баскетболу Дрогобиччини Володимиру Ямельницькому за сприяння в організації проведення змагань.

Більше фото можна переглянути у нашому Телеграм каналі DroBro7/24.

Склад баскетбольної команди ДЮСШ ім. Ів. Боберського м. Дрогобич:

Удяк Марко, Вагурак Микола, Павлів Юрій, Шпак Роман, Орест Губач, Пінцура Павло, Угера Мирон, Валага Богдан, Ямельницький Данило, Щуцький Роман, Галик Мирослав, Шлапак Арсен.

Тренери: Сергій Самойлик, Микола Кулинич.

Від admin