Днями Дрогобицька громада отримала сумну звістку про загибель захисника України, дрогобичанина Володимира Ільницького

Сьогодні, 4 липня, тіло полеглого Героя привезли до рідного міста, передає DROBRO.

Володимир Ільницький народився 8 лютого 1975 року у Стебнику, проживав у Дрогобичі на вулиці Самбірській. Закінчив ЗОШ №17 та здобув спеціальність крановика у Меденицькому училищі. Працював охоронцем у дрогобицькій ЗОШ №17.

Цьогоріч, 29 квітня, Володимир був мобілізований до лав ЗСУ. Був навідником 3 штурмового відділення 2 штурмового взводу 6 штурмової роти 2 штурмового батальйону в/ч А 0501.

На жаль, при виконанні бойових завдань 18 червня неподалік села Глибоке, Харківського району воїн загинув. З рідних у полеглого захисника залишились мати, дружина та двоє дітей.

Сьогодні, 4 липня, траурний конвой з тілом полеглого воїна прибув до рідної громади. Зустріч відбулась на перехресті Героїв. Тут провели спільну молитву, за участі священнослужителів, рідних, близьких, бойових побратимів та ветеранів війни.

З перехрестя траурний конвой попрямував до площі Ринок, де відбулось загальноміське прощання з Героєм. Керівництво Дрогобицької громади, рідні, побратими та небайдужі дрогобичани навколішки вшанували подвиг Героя та спільно помолились за упокій його душі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Чин похорону проходить в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Тіло захисника України упокоїться на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою України!

Від admin