2 вересня 2025 року Дрогобицька громада у глибокій скорботі прощається з двома мужніми захисниками – Зеновієм Грехом та Назаром Костишиним, які віддали свої життя за свободу та незалежність України

Ці герої, уродженці Дрогобиччини, стали частиною трагічного списку тих, хто не повернувся з поля бою, захищаючи рідну землю від російської агресії, пише DROBRO.

Зеновій Грех – воїн, чия мужність і самопожертва назавжди залишаться в пам’яті земляків. Він віддав життя, боронячи Україну, і став прикладом незламності та патріотизму для всіх нас. Його відданість справі захисту Батьківщини надихає і водночас сповнює серця болем утрати.

Назар Костишин – ще один герой Дрогобиччини, який поклав життя за мирне небо над Україною. Його відвага, сила духу та любов до рідної землі назавжди закарбуються в серцях громади, яка сьогодні схиляє голову в пошані до його подвигу.

Церемонії прощання з героями відбудуться в рідних містах та селах Дрогобиччини, де рідні, друзі та побратими вшанують їхню пам’ять. Ці втрати є важким ударом для громади, але водночас вони укотре нагадують про ціну свободи та необхідність берегти й продовжувати справу, за яку віддали життя Зеновій і Назар.

Дізнайтесь більше про вшанування героїв та підтримку їхніх родин на порталі Дрогобиччина – Це Дро… Бро!.

Вічна пам’ять героям! Нехай їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях, а їхні імена стануть символом незламності українського духу.

Від admin