Наталія Кравець

31 жовтня у Львові відбувся перший в Україні Міжнародний конкурс з бодібілдингу та фітнесу

Одразу в двох номінаціях – в категорії Фігура та Wellness беззаперечну перемогу здобула дрогобичанка Наталія Кравець, передає DroBro.

Під час понеділкової апаратної наради Дрогобицький міський голова Тарас Кучма привітав дрогобичанку з перемогою, побажавши їй і надалі прославляти рідне місто своїми перемогами та мотивувати інших до спорту та краси.

«Я маю за честь вітати сьогодні першу дрогобичанку, яка зуміла здобути таку високу нагороду і стала абсолютною чемпіонкою відкритого міжнародного турніру. Бажаємо й надалі прославляти нашу Дрогобиччину і бути прикладом для інших» – зазначив Тарас Кучма.

На першому в історії України Міжнародному турнірі з відкритого бодібілдингу були присутні як жіночі, так і чоловічі категорії спортсменів. У жіночих категоріях в першу чергу оцінювалась жіночність, сценічний образ та спортивна тілобудова.

«Сьогодні я отримала ще одну нагороду. Міський голова вручив мені грамоту від Дрогобицької міської ради за гідне представлення міста на спортивній арені. Дуже дякую! Рада внести свою лепту в промоцію рідного міста» – написала Наталія Кравець на своїй сторінці у соцмережі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »