Днями, під час захисту України від ворога загинув мужній захисник рідної країни – дрогобичанин Сергій Харечко

Сьогодні тіло воїна прибуло до рідного міста, передає DROBRO.

Сергій Харечко народився 9 травня 1976 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Грушевського. Закінчив ЗОШ № 16. Навчався в ПТУ в місті Рава-Руська, де здобув фах різьбяра по дереву. Певний час працював на Дрогобицькому деревообробному комбінаті, згодом їздив на роботу в Польщу. Після трагічної загибелі брата та хвороби батька повернувся додому і працював тут.

З 2 лютого 2023 року Сергій поповнив лави Збройних Сил України. Був призваний до 67 батальйону 103 бригади, згодом – переведений до 65 батальйону 103 бригади ТрО ЗСУ.

Дрогобичанин проявив безкомпромісний характер, відвойовуючи українські території та витискаючи ворога з нашої землі. Сергій загинув 3 липня 2024 року під час виконання бойового завдання з захисту України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

З рідних у полеглого воїна залишилась лише мама та племінники. Двоє синів від попереднього шлюбу давно проживають за кордоном.

Сьогодні траурний конвой з тілом захисника прибув до рідного міста. Зустріч відбулась на Перехресті Героїв, де провели спільну молитву під супроводом священнослужителів, за участі близьких, небайдужих та бойових побратимів.

З перехрестя тіло воїна повезли до каплички храму священномученика Йосафата, що на вулиці Грушевського. Тут сьогодні о 19:00 відбудеться парастас.

Чин похорону розпочнуть завтра, 6 липня, об 11:00, в церкві священномученика Йосафата. Поховають Героя на кладовищі по вулиці Пилипа Орлика, поруч з батьком та братом.

Вічна пам’ять Герою України!

Від admin