До Дрогобича з робочим візитом завітали представники Світової продовольчої програми ООН, які займаються питаннями гуманітарної харчової допомоги громадам

Як в частині підтримки внутрішньо переміщених осіб, так і місцевих мешканців.

В ході візиту представники програми зустрілись з міським головою та його заступником і обговорили перспективи надання гуманітарної підтримки нашій громаді для забезпечення харчування внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади, з числа соціально вразливих категорій населення, інформує DROBRO.

Після офіційної зустрічі, представники ООН відвідали школи, обстежили умови проживання ВПО та можливості потенційного харчування дітей. Гості позитивно відгукнулись про гуманітарну роботу в Дрогобицькій громаді, організацію прийому та розміщення внутрішньо переміщених осіб на базі нашої громади.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Всесвітня продовольча програма або Світова продовольча програма (United Nations World Food Programme, WFP) — ланка Організації Об’єднаних Націй з питань надання харчової допомоги. Найбільший підрозділ гуманітарної допомоги, який забезпечує харчами близько 90 мільйонів людей протягом року, 58 мільйонів з яких — діти.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin