День Дрогобича

Після кількарічної перерви, пов’язаної із війною на Сході України, а також пандемією COVID-19, у Дрогобичі цього року відновлюють старі добрі традиції

Як повідомила начальниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, наразі триває прийом заявок від учасниць. Їх готові приймати до 5 вересня. Сам ж захід запланували провести 20 вересня, у переддень Дня міста, передає DroBro.

Родзинкою цьогорічного конкурсу буде відео-презентація від учасниць у дещо зміненому форматі. Дівчата мають розповісти не про себе чи свої таланти, а зробити відео-презентацію про наше місто, своєрідне відео запрошення відвідати його, – розповіла Олександра Пашко.

Окрім цього учасниці конкурсу мають бути готові відповісти на спонтанне запитання від членів журі.
За словами Олександри Пашко, до участі в конкурсі можуть зголошуватися як дрогобичанки так і юні мешканки Дрогобицької громади. Вік учасниць від 16 до 25 років.

Окрім «Красуні Дрогобича» організатори відновлюють і ще одне цікаве свято – близнюків.

У нашому місті проживає дві пари трійнят і маємо поза 50 пар близнюків та двійнят. Плануємо на цьогорічний День міста згуртувати усіх цих чудових діток і продемонструвати їхні таланти – спільним зусиллями дати концерт. Тому запрошуємо двійнят, близнят і трійнят зголошуватися, – закликає Леся Пашко.

Також організатори дійства просять зголошуватися спонсорів і меценатів та презентувати талановитій молоді міста цікаві призи. Один із заявлених спонсорів – видавництво «Свічадо».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *