Днями Дрогобицька громада втратила ще одного Героя – під час захисту України від ворога загинув дрогобичанин Віктор Лавренчук

Сьогодні тіло полеглого захисника привезли до рідного міста, передає DROBRO.

Віктор Лавренчук народився 14 липня 1978 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Самбірській. Згодом з сім’єю проживав на Тернопільщині, де навчався в школі. Після повернення в Дрогобич навчався у ВПУ №19 на маляра-штукатура. Працював в охоронній сфері.

Віктор поповнив лави Збройних Сил України 13 лютого 2023 року та з того часу захищав територіальну цілісність рідної країни на передових позиціях фронту.

На жаль, під час виконання бойових завдань, 4 березня 2024 року воїн загинув.

З рідних у загиблого Героя залишились мати та сестра з чоловіком і дітьми.

Зустріч траурного конвою з тілом захисника відбулась сьогодні, 8 березня. Домовину з тілом воїна зустріли на Перехресті Героїв. Тут відбулась коротка панахида, після чого траурний конвой з почестями проїхав вулицями міста до центральної площі.

На площі Ринок провели загальноміське прощання з воїном. Тут зібрались рідні, близькі, бойові побратими, священнослужителі, керівництво Дрогобицької громади, небайдужі дрогобичани. Всі навколішки, спільною молитвою, вшанували подвиг полеглого воїна, який захищав рідну країну ціною власного життя.

Чин похорону провели в церкві святого Андрія Первозванного.

Тіло полеглого захисника упокоїться на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin