У війні з російським загарбником Дрогобицька громада понесла ще одну болючу втрату

Загинув дрогобичанин Богдан Коваль, який з перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України, передає DROBRO.

Богдан з перших днів повномасштабного вторгнення без вагань записався в лави Збройних Сил України. Вже з 1 березня 2022 року дрогобичанин ніс службу у 67 батальйоні 103 бригади ТрО та виконував бойові завдання з захисту України на передових позиціях фронту.

На жаль, 24 січня 2024 року воїн отримав важкі поранення в районі населеного пункту Табаївка на Харківщині. Внаслідок отриманих поранень, 11 лютого 2024 року життя воїна обірвалось у Київському госпіталі.

У загиблого Героя залишились син, брат та племінниця.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Зустріч траурного конвою з тілом полеглого захисника відбулась сьогодні, 14 лютого, на Перехресті Героїв. Після спільної молитви на Перехресті, домовину з тілом воїна привезли на площу Ринок, де відбулось загальноміське прощання. Під супроводом священнослужителів та за участі керівництва громади, рідних та близьких на площі провели спільну молитву та навколішки віддали шану полеглому Герою.

На прощання з захисником прийшло чимало небайдужих дрогобичан, близьких, рідних та шкільних товаришів, з якими Богдан зберігав теплі, дружні відносини все життя.

Після прощання на площі, траурний конвой попрямував до храму Успіння Пресвятої Богородиці, де розпочали чин похорону.

Тіло полеглого захисника знайде вічний спочинок на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою!

Від admin