10 березня депутати Дрогобицької міської ради одноголосно підтримали рішення передати дві карети швидких на потреби українських військових

Як повідомив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, із початку ведення агресивних військових дій окупантом на території нашої держави, країни сусіди активно допомагають та підтримують Дрогобич. Зокрема, за три тижні війни Польща скерувала в місто Котермака п’ять автомобілів швидких та кілька вантажівок із ліками та гуманітарною допомогою, передає DROBRO.

Каретами швидких ми вже неодноразово возили гуманітарну допомогу в столицю та привозили звідти поранених бійців до нас на лікування. Відтак, було прийнято рішення скерувати дві швидких на потреби нашої армії, яка мужньо боронить Київ і навколишні міста від окупанта, – додав Володимир Чуба.

Що стосується гуманітарної допомоги, яку Дрогобич теж отримує від Польщі – то місто активно ділиться нею із тими населеними пунктами, де сьогодні спостерігається гуманітарна криза.

Буси із ліками, речами першої необхідності, засобами гігієни та дитячим харчуванням ми неодноразово скеровували в Київ, Бучу, Фастів, Васильків. Завдячуючи керівництву міста та воїнам національної гвардії – гумдопомога доставлена всюди, де її чекали, – додав Володимир Чуба.

Також Дрогобич активно приймає поранених бійців на лікування. 14 українських військових ставлять на ноги в медичному закладі міста.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »