Довічний термін для терориста

Гіркін відреагував на позицію прокурорів, які вимагають довічного ув’язнення для росіян за збитий “Боїнг”

Перший командир бойовиків так званої “ДНР” Ігор Стрєлков-Гіркін відреагував на вимогу голландських прокурорів про довічне ув’язнення для терориста за аварію малайзійського “Боїнга” над Донбасом у 2014 році, повідомляє DroBro.

На своїй сторінці у соціальній мережі Гіркін-Стрілков заявляє, що в рамках російської окупації Донбасу, під час якої було збито цивільний літак, він та його наймити “захищали Росію та російський народ” на території Донецької та Луганської областей. Його заяву прокоментував відомий український журналіст та блогер Денис Казанський.

“Гіркін вважає, що знищення цивільного лайнера і перетворення Донбасу на жебрацьуку клоаку, що вимирає, – це “заслуги у захисту російського народу”. І все у них так”, – зазначив він.

Водночас у коментарі телеканалу RTVI Стрєлков наголосив, що результат є для нього очікуваним. Більше того, він припускає, що рано чи пізно може потрапити до рук голландського правосуддя.

“Все очікувано. Була б смертна кара – засудили б до смертної кари, мені від цього ні тепло, ні холодно. Якщо вони колись до мене доберуться, то, поза сумнівом, і посадять чи що гірше. Я в цьому з 2014 року не сумнівався, тому абсолютно жодних емоцій із цього приводу не маю”, – сказав він.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »