Мокшанський світ не до душі людям

Пенсіонерки Донецька обурені рішенням “ДНР” закрити прямий виїзд в Україну

Жителі окупованого Донецька обурені рішенням російських наймитів закрити виїзд на підконтрольну Україні територію. У соціальних мережах з’явилося відео, на якому пенсіонерки скаржаться на окупаційну владу.

Як повідомляє DroBro літні жінки не можуть відвідати родичів, які залишились на підконтрольній українському уряду території країни. Фрагмент відео із заявою жінок на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував український блогер та журналіст Денис Казанський.

“І що це таке? Через Росію ти можеш проїхати. Це, скажіть, хто робить, наша “влада” це робить? Через Росію їдь – гроші вези. А безпосередньо не пропускають, що це таке? А Україна відкрила”, – заявляють жінки на відео.

При цьому Казанський, який є одним із представників України у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту щодо Донбасу, зазначає, що жителі ОРДЛО добре розуміють, що саме принесла їм російська окупація. “Пенсіонерки в Донецьку обурюються, що бойовики закрили їм виїзд на підконтрольну територію і тепер вони не можуть відвідати родичів. Добре видно, що люди не бояться жодних міфічних фашистів і “геноциду російськомовних” і мокшанський світ приніс їм не захист, а страждання”, – зазначив він.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »