Днями в спортивній залі Коледжу нафти та газу відбувся черговий турнір з східних єдиноборств

Присвячений він пам’яті нещодавно загиблого на російсько-українській війні тренера, одного з співзасновників Клубу Олега Войтовича та всіх полеглих на фронті дрогобичан, передає DROBRO.

Через низку об’єктивних причин не були змагання цього разу такими затяжними, як завше бувало в «Тайфуну», та все ж вдалося зробити їх цікавими, видовищними й у такий спосіб вшанувати пам’ять про наших Героїв-захисників.

За головний кубок турніру змагалися шість команд:

  • тернопільська команда клубу «Альфа Тім»,
  • львівські клуби «Сапсан» та « Файтерс»,
  • дрогобицькі клуби «Антей», «Кіборг»,
  • господарі й організатори турніру, кікбоксери ФСК «Тайфун».

Переможницею в індивідуальному заліку стала наша краянка, юна Анна Сулим, яка, що цікаво, виступала не з дівчатками, а з хлопцями.

У розділі «пойнт контакт» першість виборола теж дрогобичанка Марта Дзюба. Серед дорослих найкращим судді визнали вихованця «Тайфуну», нині працівника міськвідділу Національної поліції Миколу Тряска.

Прикметно, що одним з суддів був свого часу відомий колишній вихованець клубу-організатора Сергій Щудло, який сам неодноразово перемагав на чемпіонатах і турнірах різного рівня.

Головний судя змагань – Віталій Шкраба, заступник – Андрій Андибур, секретарка – Оксана Вирста.

Принагідно нагадаймо:

«Тайфун» – один з найвідоміших спортивних клубів Дрогобиччини.

За два десятиліття існування тут проведено 45 турнірів з кікбоксингу та таеквон-до всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Клуб виховав  15 кандидатів у майстри спорту України, двоє з яких згодом стали майстрами спорту України, одна вихованка «Тайфуну» є майстринею спорту міжнародного класу.

Від admin