Рано вранці 26 грудня ЗСУ завдали прицільного удару по кораблю “Новочеркаськ”, що стоїть у Феодосії

Рано-вранці 26 грудня ЗСУ завдали прицільного удару по кораблю “Новочеркаськ”, який стоїть у порту Феодосії. Не виключено, що на його борту були боєприпаси та навіть дрони-камікадзе, доставлені до окупованого Криму з Ірану, передає DROBRO.

Про це свідчить детонація на борту десантного судна. При цьому глава Криму Аксьонов розпорядився терміново відселити людей, які проживають в безпосередній близькості від порту, інформує канал DroBro24.

У Мережі місцеві жителі виклали вже не один кадр пожежі на кораблі у порту Феодосії. Один із місцевих жителів заявив, що сам приліт був о 2:50. Інші виклали у Мережу момент сильного вибуху на кораблі. І хоча відео, що знімали, знаходилися далеко від самого місця НП, під час вибуху чоловіка відкинуло на ліжко. При цьому вікна у квартирі залишилися цілими.

У місцевих пабліках пишуть про те, що ЗСУ нібито завдали ракетного удару. У ЗСУ підтвердили факт атаки на “Новочеркаськ”, але поки не розповіли деталей спецоперації. Микола Олещук лише заявив, що десантний корабель доставив окупантам із ерефії боєприпаси.

Від admin