Цьогорічний День міста Трускавця – особливий та унікальний

І не лише тому, що на його відзначення не витрачено жодної копійки з міського бюджету. Не лише тому, що напевно востаннє відзначаємо його в дощовому червні, бо уродини курорту символічно пов’язані з Днем медика, а його святкуватимемо в липні. Не лише тому, що на День міста відкрито потужний комплекс «Вектор» з інвестиціями в десятки мільйонів доларів. А ще й тому, що завдяки нашим друзям місто отримало багато подарунків – скульптуру Пана Гусака, черговий генератор від польських друзів з ґміни Колобжеґ та виступи відомих артистів, передає DROBRO.

Тому, що концертна програма цьогорічного Дня міста була потужною, вишуканою та насиченою, завдячуємо меценатам: заводу мінеральних вод ТМ «Трускавецька», компанії «Бориславтепло», Благодійному фонду Андрія Веселого та Благодійному Фонду «Коло».

Сьогоднішнє завершення дня – теж подарунок від меценатів для Трускавця. Виступи артистів Христини Панасюк та Сергія Василюка, гуртів «Сіль», «Тінь Сонця» та «Брати Гадюкіни» – це вклад меценатів у цьогорічне відзначення 196-ї річниці курорту. Дякуємо всім меценатам!

На фото: кадри із завершальної концертної програми 18 червня. Більше ФОТО тут.

Від admin