Таким усміхненим і щирим, як на фото, мама і тато навіки збережуть його у своїй пам’яті…

Для них він назавжди залишиться найдорожчим сином, який оберігатиме їх з небес так, як оберігали його батьки з перших днів життя…

Дем’ян Олексій, або як називали його всі близькі, рідні та друзі – Лесик. Він поклав своє життя, захищаючи Україну. Загинув 3 листопада поблизу населеного пункту Сергіївка Сватівського району на Луганщині. Герою був всього 21 рік.

Сьогодні рідні отримали офіційне сповіщення про загибель хлопця.

Народився і виріс Лесик у Бориславі. Навчався у сьомій школі, пізніше – у Львівському ліцеї імені Героїв Крут. Далі вступив у Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, де отримав звання лейтенанта. Одразу після закінчення навчання, 23 лютого 2023 року, він став на захист Держави в лавах Національної гвардії України.

Спочатку служив у прикордонній комендатурі швидкого реагування, а впродовж останніх чотирьох місяців боронив рідну землю на Ізюмському напрямку.

У загиблого залишилися мама, тато та двоє молодших братів, один з яких також здобуває військову освіту.
Вся Бориславська громада низько схиляє голову і дякує батькам за сина. Жодні слова не втішать зболене материнське серце, не зменшать біль батька та не висушать сліз братів. Це надважка ціна того, щоб існувала Україна.

Вічна пам’ять Захиснику!

Герої не вмирають!

Інформацію про зустріч Героя та похорон повідомимо додатково!

Від admin