Дагестан красиво потролив "спецоперацію" Путіна

На московії спалахнув грандіозний скандал через “патріотичну” акцію в Дагестані

Ура-патріотизм у росії вийшов на новий рівень у зв’язку із військовою авантюрою кремля в Україні. Міністерство сільського господарства Дагестану під час патріотичної акції мимоволі натякнуло те, ким насправді є окупаційна армія рф. Скандальний ролик лише кілька годин провисів на Telegram-каналі мокшанського відомства, після чого був вилучений. Проте на той час він встиг розлетітися Інтернетом, передає DROBRO.

Міністерство Дагестану показало відео перегону худоби на літню пасовицю під патріотичну пісню путініста Олега Газманова “Вперед, росія”. У ролику зафіксовано сотні овець зі “Zвастикою” на боках, яка стала символом рашистської агресії в Україні.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Зараз у Мережі активно обговорюють, що це було: або гарний тролінг із боку Дагестану, або дурість організаторів. Більшість схиляється до другого варіанта. Водночас усі визнають глибокий сенс того, що сталося. “Стадо овець ведуть на забій… Нічого більш символічного щодо путінської “спецоперації” ви вже не побачите”, – пишуть коментатори.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »